Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Vyhledávání

Ovládané pneupohonem

620B, DN125 + GD

Klapka bezpřírubová s pneupohonem dvojčinným

Více informací

620B125D106

Nové

10 990,00 Kč bez DPH
Poptávka

Pro větší objednávky a pro naše stálé zákazníky poskytujeme výrazné rabaty. Pošlete nám poptávku a my Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Více informací

Klapky motýlové soustředné bezpřírubové s centrálně uloženým diskem jsou obousměrné armatury, které se používají v potrubním systému jako automatické uzavírací nebo regulační prvky.

Použití pro provozní tekutiny skupiny 2, např. surovou vodu, říční vodu, topnou vodu, teplou užitkovou vodu, kondenzát a jiné neagresivní kapaliny v závislosti na použitých materiálech a provozních parametrech.

Manžeta: EPDM
Disk: mosaz
Tělo: GG25
Rozsah pracovních teplot: -10°C až +110°C
Provozní parametry: TS = +110°C, PS=16Bar
Jmenovitý tlak: PN16
Diferenční tlak: max. 1,6MPa
Připojení: na příruby PN 6/10/16
Použití:


- surová voda, kondenzát
- vzduch bez příměsi oleje 

- teplovodní, chladící a klimatizační systémy
Ovládání: pneupohon

Pro pneupohon se používá upravený tlakový vzduch o tlaku 0,6MPa. Při nižším ovládacím tlaku se snižuje kroutící moment pohonu. Tlakový vzduch se přivádí do pohonu přes ovládací elektromagnetický ventil, který zajišťuje jeho ovládání. Pneupohony se dodávají ve dvojím provedení - jednočinné a dvojčinné. Pneupohon jednočinný je ovládán tlakovým vzduchem pouze v jednom směru, návrat do výchozí polohy zajišťují pružiny. Jednočinné pneupohony se využívají jako havarijní. Pneupohon dvojčinný je ovládán tlakovým vzduchem pro oba směry (otevřeno/zavřeno).

Materiál těla pohonu: hliníková slitina
Ovládací tlak pohonu: 6Bar
Max. ovládací tlak: 8Bar
Teplota okolí: -20°C...+80°C

Volitelná výbava pohonu:

elektromagnetický ovládací ventil 24V AC/DC, 230VAC, koncové spínače, pneumatický pozicionér, provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Ke stažení

RT kody Sklik :