Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Vyhledávání

Elektromagnetické ventily

SVC713N020, Rp3/4"

Elektromagnetický ventil nepřímo ovládaný

Více informací

Nové

skladem
2 060,00 Kč bez DPH
Poptávka

Pro větší objednávky a pro naše stálé zákazníky poskytujeme výrazné rabaty. Pošlete nám poptávku a my Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Více informací

Elektromagnetické ventily SVC71 jsou ventily nepřímo ovládané, pro dvoupolohové ovládání průtoku plynných a kapalných médií. Ventily jsou opatřeny pryžovou membránou, která je zavěšena na pohyblivém jádru elektromagnetu. Ovládacím prvkem ventilu je elektromagnet. Přivedením napájecího napětí na cívku elektromagnetu dojde k vytažení jádra, čímž se otevře ovládací odtoková štěrbina. Tekutina projde tímto otvorem pod membránu a membrána se zvedne nahoru. V základní poloze (bez proudu) je ventil uzavřen (funkce NC). Pro otevření ventilu je nutný rozdíl pracovního tlaku na ventilu a to minimálně 0,05MPa.

Provozní médium – neagresivní tekutiny skupiny 2, jako voda, olej, vzduch, atd., v závislosti na použitých materiálech a provozních parametrech.

Těleso/víko: mosaz
Membrána: NBR, EPDM, VITON (dle typu)
Ostatní vnitřní části: nerezová ocel
Teplota média: -10°C až +80°C
Teplota okolí: -20°C až +50°C
Provozní tlak 16bar
Diferenční tlak: 0,5-16bar pro médium voda, vzduch,  0,5-13bar pro olej
Připojení: vnitřní závit dle ISO 7/1 - Rp

Ke stažení

RT kody Sklik :