Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Vyhledávání

Závitové připojení

S1021, Rp 1 1/2 + GS

Kulový kohout závitový, plnoprůtočný ovládaný pneupohonem

Více informací

431021040S030

Nové

7 050,00 Kč bez DPH
Poptávka

Pro větší objednávky a pro naše stálé zákazníky poskytujeme výrazné rabaty. Pošlete nám poptávku a my Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Více informací

Kulový kohout je dvoudílná obousměrná uzavírací plnoprůtoková armatura, jejíž uzávěr tvoří plovoucí koule. Uzávěr se zavírá (otevírá) otočením čepu o 90°pomocí pneupohonu. Pro pneupohon se používá upravený tlakový vzduch o tlaku 0,6MPa. Při nižším ovládacím tlaku se snižuje kroutící moment pohonu. Tlakový vzduch se přivádí do pohonu přes ovládací elektromagnetický ventil, který zajišťuje jeho ovládání. Pneupohony se dodávají ve dvojím provedení - jednočinné a dvojčinné. Pneupohon jednočinný je ovládán tlakovým vzduchem pouze v jednom směru, návrat do výchozí polohy zajišťují pružiny. Jednočinné pneupohony se využívají jako havarijní. Pneupohon dvojčinný je ovládán tlakovým vzduchem pro oba směry (otevřeno/zavřeno).

Použití pro provozní tekutiny skupiny 2, např. studenou nebo horkou vodu, tlakový vzduch, oleje, uhlovodíky a jiné neagresivní kapaliny v závislosti na použitých materiálech a provozních parametrech.

Těleso: niklovaná kovaná mosaz CW 617 N UNI EN 12165
Koule: opracovaná mosaz chromovaná CW 614 N UNI EN 12164
Sedla: PTFE
Rozsah pracovních teplot: -20°C až +150°C
Jmenovitý tlak: PN40 (do 5/4"), PN25 (od 1"1/2)
Diferenční tlak: max. 4MPa (dle světlosti a pohonu)
Připojení: závitové dle ISO 7/1 Rp
Ovládání: pneupohon 

Materiál těla pohonu: hliníková slitina
Ovládací tlak pohonu: 6Bar
Max. ovládací tlak: 8Bar
Teplota okolí: -20°C...+80°C

Volitelná výbava pohonu:

elektromagnetický ovládací ventil 24V AC/DC, 230VAC, koncové spínače, pneumatický pozicionér, provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Ke stažení

RT kody Sklik :