Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Vyhledávání

Přírubové připojení

507, DN80 + GD180

Kulový kohout přírubový s pneupohonem

Více informací

41507080D180

Nové

11 970,00 Kč bez DPH
Poptávka

Pro větší objednávky a pro naše stálé zákazníky poskytujeme výrazné rabaty. Pošlete nám poptávku a my Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Více informací

Kulový kohout je dvoudílná obousměrná uzavírací plnoprůtoková armatura, jejíž uzávěr tvoří plovoucí koule. Uzávěr se zavírá (otevírá) otočením čepu o 90° pomocí pneupohonu. Polohu koule je možno zkontrolovat na optickém ukazateli polohy.

Použití pro provozní tekutiny skupiny 2, např. studenou nebo horkou vodu, oleje, uhlovodíky a jiné neagresivní kapaliny v závislosti na použitých materiálech a provozních parametrech.

Parametry armatury:
Těleso: GG25
Koule: AISI 303
Sedla: PTFE
Rozsah pracovních teplot: -10°C až +150°C
Jmenovitý tlak: PN16
Diferenční tlak: max. 1,6MPa
Připojení: přírubové dle EN 1090-1, PN16
Ovládání: elektropohon / ručně nástrojem 

Pro pneupohon se používá upravený tlakový vzduch o tlaku 0,6MPa. Při nižším ovládacím tlaku se snižuje kroutící moment pohonu. Tlakový vzduch se přivádí do pohonu přes ovládací elektromagnetický ventil, který zajišťuje jeho ovládání. Pneupohony se dodávají ve dvojím provedení - jednočinné a dvojčinné. Pneupohon jednočinný je ovládán tlakovým vzduchem pouze v jednom směru, návrat do výchozí polohy zajišťují pružiny. Jednočinné pneupohony se využívají jako havarijní. Pneupohon dvojčinný je ovládán tlakovým vzduchem pro oba směry (otevřeno/zavřeno).

Parametry pohonu:
Materiál těla pohonu: hliníková slitina
Ovládací tlak pohonu: 6Bar
Max. ovládací tlak: 8Bar
Teplota okolí: -20°C...+80°C

Volitelná výbava pohonu:

elektromagnetický ovládací ventil 24V AC/DC, 230VAC, koncové spínače, pneumatický pozicionér, provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu.

RT kody Sklik :