Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Vyhledávání

Kategorie

Nabízíme kompletní obchodně zásobovací služby v oblasti průmyslových armatur, servopohonů a pneupohonů. Dodáváme díly pro průmyslové rozvody páry, teplé vody a technické kapaliny a plyny: Elektromagnetické ventily, kulové kohouty a plynové filtry.  Jsme firmou, která klade důraz na technickou stránku potřeb našich zákazníků. Mezi naše přednosti patří snaha vyřešit každý technický problém, se kterým k nám zákazník přijde. Opíráme se o kvalifikované technické znalosti našich pracovníků, které jsou podpořeny více než 20-ti letou praxí v oboru. Výsledkem je z 99% oboustranná spokojenost jak technického provedení, tak cenové hladiny i termínu dodání.

Dáváme si záležet na tom, abychom prodávali jen kvalitní a prověřené produkty, spokojenost klienta je u nás na prvním místě. Neumíme a hlavně nechceme konkurovat společnostem, které se snaží prodat za každou cenu a v dnešní době dodávají na trh opravdu velké množství levných a nekvalitních armatur.

Naše práce nás baví a rádi vyjdeme vstříc jak velké společnosti, tak i malé firmě. Neváhejte nás oslovit s Vašimi představami. Vaší poptávce se budeme věnovat, abychom společnými silami zvolili správné řešení.


RT kody Sklik :